Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Styl ubierania się

W doborze ubrań bardzo ważne jest, aby umieć je należycie ze sobą skomponować. Jest kilka istotnych zasad, których warto się trzymać, aby wyglądać z klasą. Jeżeli zachowasz te reguły to z pewnością każda dziewczyna będzie lecieć na ciebie.

Podstawową zasadą jest, aby mieć na sobie tylko jedną rzecz, która jest w kratę. W momencie gdy do koszuli w kratkę nałożymy spodnie w podobnym wzorze, to całość będzie wyglądała tragicznie. To samo tyczy się pasków, no i generalnie wzorków różnego rodzaju. Warto zachowywać odpowiednią tonację poprzez nie używanie nadmiarowych dodatków. Najprostszym przykładem będzie tutaj koszula w kratę plus czarne spodnie. Jeżeli ubierzesz się w ten sposób z pewnością będziesz wyglądać schludnie.

Bardzo modne są ostatnio delikatnie obcisłe swetry. Dobry producent swetrów męskich potrafi wykonać wierzchnie ubranie w najwyższej jakości. Istotne jest, aby sweter nie był obciachowy, tzn. nie miał dziwacznych wzorów. Powinien mieć raczej jeden stonowany kolor, tak aby można było go dopasować do koszul męskich, które wtedy mogą mieć najróżniejsze wzory.

Jeżeli jesteś blondynem to kupuj ciuszki w kolorze błękitnym, gdyż one bardzo podkreślają kolor włosów oraz oczu jeżeli są niebieskie. Można dzięki temu wpaść w oku zainteresowanej dziewczynie i zrobić na niej duże wrażenie jako iż potrafimy się dobrze ubrać.