Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Zaufaj najlepszym

Klinika chirurgii plastycznej doktora Ciesińskiego w Krakowie oferuje szeroki zakres operacji plastycznych oraz zabiegów medycyny estetycznej. Jest to miejsce, gdzie przemianę zewnętrzną i wewnętrzną przeszło wielu pacjentów, zarówno kobiet jak i mężczyzn. Warto sobie bowiem uświadomić, że operacja plastyczna to nie tylko poprawienie wyglądu. Często stanowi ona element całościowej przemiany człowieka, poprawienie jego samooceny, wyleczenia się z okropnych kompleksów.

Operacjom plastycznym poddają się nie tylko piękne kobiety, które chcą być jeszcze piękniejsze, ale zwłaszcza osoby, które przez całe życie borykały się z cierpieniem i odrzuceniem poprzez swój wygląd i odstawanie od ogólnie przyjętych kanonów piękna. Niestety, cokolwiek byśmy nie myśleli, musimy przyznać, że w dzisiejszych czasach wygląd zewnętrzny i atrakcyjność są bardzo ważne. Stanowią one naszą kartę przetargową w wielu dziedzinach życia. Dlatego też operacje plastyczne w wielu przypadkach mogą zmienić nasze życie na lepsze.

W klinice doktora Ciesińskiego przeprowadza się cały pakiet operacji plastycznych, które służą modelowaniu i korygowaniu ciała pacjentów. Najbardziej popularne z operacji to lifting twarzy, lifting piersi, powiększanie czy zmniejszanie piersi, liposukcja bioder, brzucha, plastyka brzucha, korekcja nosa, podbródka i wiele innych. Oczywiście dostępne są też zabiegi, które mają na celu pomóc osobami z deformacjami, czy zniekształceniami ciała, takie jak operacja małżowiny usznej, czy modelowanie kształtu łydek i inne.

W klinice doktora Ciesińskiego wszystkie zabiegi są wykonywane w najwyższym stopniu profesjonalizmu, z wykorzystaniem nowoczesnych technik medycyny estetycznej. Dzięki temu pacjenci mogą być pewni, że zabieg, któremu się poddają przyniesie pożądane efekty. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie z uwzględnieniem jego osobistych potrzeb, także emocjonalnych.

Klinika doktora Ciesińskiego w Krakowie to miejsce, gdzie możemy zmienić swój wygląd i sprawić, że nasze życie stanie się lepsze.