Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Słodka wiadomość dla chłopaka

Zgoda w każdym związku jest szalenie ważna, jednak wspólne życie dwojga przecież różnych ludzi, wcześniej czy później może spowodować różnicę zdań na jakiś temat. A od tego już bardzo blisko do sprzeczki, czasem nawet wielkiej kłótni zakończonej rozstaniem.

Najlepiej byłoby nie doprowadzać do tak poważnej sytuacji. Ale co zrobić, gdy już się to stało? I gdy chłopak opuszcza dziewczynę, chociaż tak naprawdę wcale tego nie chce? A ona tak bardzo żałuje i pragnie naprawić swój błąd? No cóż, szczere przeprosiny będą chyba najlepszym wyjściem. Tylko czy to wystarczy? Można pomyśleć o drobnym upominku, który będzie zadośćuczynieniem za nasze uprzednie zachowanie, a jednocześnie wyrazicielem szczerej skruchy.

Doskonałym pomysłem na taką okazję są czekoladki z napisem. Ich zalety to nie tylko najwyższa jakość i świeżość pralinek, ale przede wszystkim umieszczona na czekoladkach słodka wiadomość. Treść tej wiadomości może być wymyślona przez nas, ale można także skorzystać z przykładowych zestawów. Oto kilka z tych, przeznaczonych na przeprosiny: „Bardzo Cię przepraszam”, „Obiecuję poprawę kochanie”, „Przykro mi”, „Wróć”, „Żałuję”. Tę słodką wiadomość wysyłamy ukochanemu i chyba musiałby być z kamienia, żeby nie wybaczyć po otrzymaniu takiego podarku.

Tak spersonalizowany prezent można podarować nie tylko na przeprosiny. Świetnie nadaje się on również na inne okazje, i te popularne, jak na przykład imieniny, urodziny, Walentynki, Dzień Matki, Ojca, Dzień Babci, ale także i te wyjątkowe okoliczności, typu oświadczyny czy ślub. Wtedy tylko treść wiadomości na pralinkach będzie inna.

Również w pracy, gdy szef chciałby podziękować pracownikom, czekoladki z napisem będą idealne i na pewno przez nich docenione. Dobry przedsiębiorca dbający o wizerunek firmy może obdarować tak wieloletnich klientów, okazując im w ten sposób szacunek i zaufanie. Zaś osobista dedykacja umieszczona na czekoladkach sprawi, że poczują się oni szczególnie wyróżnieni.

Polecamy!

Komentarze są zablokowane, ale trackback i pingback jest włączony.