Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Organizujemy romantyczny weekend w Krakowie!

Czy macie czasem ochotę wyskoczyć tylko we dwójkę, ze swoją drugą połówką do innego miasta, zrelaksować się i odpocząć? A nawet pozwiedzać jakieś fajne miejsca? Rodzice często marzą o takim weekendzie nawet bez swoich dzieci. Dlatego warto zabrać się za jego realizację, a nie tylko żyć marzeniami.

Przede wszystkim trzeba wybrać miasto. Już na pierwszy rzut można polecić Kraków – stolicę Małopolski. Dotrzecie tam z najróżniejszych punktów w naszym kraju, niezależnie od tego, gdzie mieszkacie. Drugi punkt to nocleg. Od razu zobaczcie co ma Wam do zaoferowania Royal, który znajduje się w samym centrum miasta. Warto udać się do niego, ponieważ dzięki niemu nie będziecie musieli martwić się komunikacją (która raz przyjeżdża, a raz…) i wszędzie będziecie mogli dojść na piechotę.

Ten wspaniały hotel w Krakowie cieszy się doskonała opinią wśród gości już od wielu lat. Piękne, bardzo wygodne oraz komfortowe pokoje, wyśmienite śniadania, które dają energią na cały dzień oraz strefa Wellness&SPA, gdzie zapomnicie o wszelkich zmartwieniach dnia codziennego. Dodatkowo uprzejma obsługa, która zadba o komfort Waszego wypoczynku.

Dobrze, skoro punkt pierwszy i drugi dopełniony, to czas na punkt trzeci, czyli zwiedzanie. Skoro jesteśmy w centrum to pierwsze kroki warto skierować na rynek, gdzie już na wstępie czekają na Was słynne sukiennice i sklepiki z najróżniejszymi ozdobami i pamiątkami. Zaraz za nimi czeka na Was nasz wieszcz narodowy – Adam Mickiewicz, który pilnuje, aby wszyscy turyści się z nim przywitali. Skoro już jemu się pokłoniliście, to koniecznie musicie zrobić kilka kroków w bok i wejść do Bazyliki Mariackiej, gdzie znajduje się słynny ołtarz Wita Stwosza związany z legendą o żółtej ciżemce.

Po wizycie w kościele, ulicą Grodzką musicie udać się na Wawel, który jest ważnym punktem historycznym dla naszego kraju. Weekendowa wizyta w tym mieście na pewno Wam się spodoba.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *