Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

Dentysta w Krakowie – gdzie znajdziemy dobrego specjalistę?

Aby dołączyć do grona zadowolonych klientów, którzy chwalą się zdrowym uśmiechem, warto znaleźć na krakowskich mapach stomatologa, który wie, że strach przed dentystą w dzisiejszych czasach nie powinien mieć miejsca. Stomatologia jako nowoczesny gabinet oferuje szereg zabiegów z wykorzystaniem najnowszej technologii, która udowadnia, że dentystyczny fotel jest miejscem przyjaznym.

Stomatolog Kraków, wiedząc o tym jak ważne jest zdrowie jamy ustnej, zawsze sugeruje swoim pacjentom odwiedziny profilaktyczne, na które Ci zjawiają się chętnie i bez lęku wiedząc, że profesjonalna opieka oraz bezinwazyjne wykonywanie zabiegów, przynoszą tylko piękny i zadbany uśmiech.

Dentysta w Krakowie – jaki zakres usług?

Choć nazewnictwo stomatologiczne, odstraszające niegdyś pacjentów, zostało, to samo wykonywanie zabiegów, jakie oferuje dentysta w Krakowie, weszło w nową erę świadczenia usług dentystycznych. Dlaczego? Nowoczesna technologia, jaka jest stosowana przez stomatologia skutecznie udowadnia, że wizyta w gabinecie może być bezbolesna. W zakres usług gabinetu wchodzą:

  • profilaktyka i higiena, czyli bezbolesne usuwanie kamienia, który nie tylko nieestetycznie wygląda, ale może być przyczyną stanów zapalnych jamy ustnej;
  • diagnostyka, która jest bardzo ważna w precyzyjnym określeniu schorzenia i jego umiejscowieniu. Stomatolog Kraków, posiadając nowoczesne zaplecze sprzętów technologicznych, zapewnia dokładną i kompleksową diagnostykę opartą na tomografach, zdjęciach ortopantomograficznych, zdjęciach punktowych, obrazowaniu 3D;
  • leczenie kanałowe – endodoncja jest ostatecznym sposobem na uratowanie zęba, który został zaatakowany próchnicą. Stomatolog Kraków, wiedząc o obawach swoich pacjentów przed wykonaniem czynności związanych z leczeniem kanałowym, stosuje najnowocześniejsze metody, wykonywane sprawną ręką specjalistów, które udowadniają, że cały proces może okazać się nieodczuwalny.

Oprócz wymienionego zakresu usług stomatologia Wykonuje skomplikowane lub nowoczesne zabiegu w dziedzinach implantologii, protetyki, chirurgii, ortodoncji, stomatologii estetycznej i regeneracyjnej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *